Patrik Šarmír

/
/
Patrik Šarmír

Patrik Šarmír

Education:

I completed my bachelor’s degree at FTVŠ UK in the field of “Sport for Health” with the current continuation at the master’s degree in the field of Coaching.

Specialization:

I actively played football for 12 years, but I had to quit due to a knee injury. In my workouts, I focus on the general population and make sure that the exercises are performed correctly. I will be happy to help you reduce weight, gain muscle mass, or eliminate muscle imbalances and improve posture. In my trainings, I use strength training and also aerobic activities. I will also advise you on proper nutrition.

My group lessons at FitCamp:

3 on 1

Contact:

info@fitcamp.sk
0910 955 595

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov. Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ.

Máte záujem o trénera? Vyberte si ho sami alebo si nechajte poradiť. Naša cena za “balíček” s osobným trénerom je 180€, pričom táto suma zahŕňa 8 individuálnych tréningov a rovnaký počet vstupov do fitka. Čo je ešte dôležitejšie, bez žiadnych dodatočných poplatkov.

Kontaktujte nás na info@fitcamp.sk a doladíme detaily.