Maroš Čakurda

/
/
Maroš Čakurda

Maroš Čakurda

Vzdelanie:

Vyštudoval som špecializáciu kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe v odbore trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy na FTVŠ UK (II. stupeň).

Špecializácia:

Čím je telo slabšie, tým viac rozkazuje. Čím je silnejšie, tým viac poslúcha. V oblasti fitness sa pohybujem už niekoľko rokov. Ku každému klientovi pristupujem individuálne. Beriem ohľad na jeho požiadavky a schopnosti. Zameriavam sa na rozvoj kondície a koordinácie, budovanie svalovej hmoty, chudnutie a správne držanie tela. Pomôžem vám pri formovaní postavy a odstraňovaní zdravotných problémov.

Som držiteľom certifikátov Funkčný tréning, Výživa pre výkon a zdravie, SM system 1,2, HumanSport, Blackroll či Dynamická neuromuskulárna stabilizácia, Chybné pohybové vzory, Core level 1.

Mám rád inovatívne tréningové metódy. Vyhýbam sa stereotypom. Rád poradím v oblasti správnej výživy a celkového životného štýlu.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

Do formy!

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov. Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ.

Máte záujem o trénera? Vyberte si ho sami alebo si nechajte poradiť. Naša cena za “balíček” s osobným trénerom je 180€, pričom táto suma zahŕňa 8 individuálnych tréningov a rovnaký počet vstupov do fitka. Čo je ešte dôležitejšie, bez žiadnych dodatočných poplatkov.

Kontaktujte nás na info@fitcamp.sk a doladíme detaily.