Patrik Šarmír

/
/
Patrik Šarmír

Patrik Šarmír

Vzdelanie:

Ukončil som bakalársky stupeň na FTVŠ UK v odbore „Šport pre zdravie“ s aktuálnym pokračovaním na magisterskom stupni v odbore Trénerstvo.

Špecializácia:

12 rokov som aktívne hrával futbal, no kvôli zraneniu kolena som musel skončiť. Vo svojich tréningoch sa zameriavam na bežnú populáciu a dbám na správne vykonávanie cvikov. Rád vám pomôžem s redukciou hmotnosti, s nabratím svalovej hmoty, či s odstránením svalových dysbalancii a zlepšením držania tela. Vo svojich tréningoch využívam silový tréning a tiež aeróbne aktivity. Poradím vám aj v oblasti správnej výživy.

Moje skupinové hodiny vo FitCampe:

3 na 1

Kontakt:

info@fitcamp.sk
0910 955 595

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých klientov. Každý tréning je prispôsobený vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ.

Máte záujem o trénera? Vyberte si ho sami alebo si nechajte poradiť. Naša cena za “balíček” s osobným trénerom je 180€, pričom táto suma zahŕňa 8 individuálnych tréningov a rovnaký počet vstupov do fitka. Čo je ešte dôležitejšie, bez žiadnych dodatočných poplatkov.

Kontaktujte nás na info@fitcamp.sk a doladíme detaily.